OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

REZERVÁCIE

Vážení klienti,

Po nedobrých skúsenostiach počas prevádzkovania našej Chalupy sme boli prinútení pristúpiť k rezervovaniu pobytov formou rezervačnej zálohy. 

Hlavným dôvodom sú udalosti, ktoré sa nám často stávajú. Klienti si rezervujú termín ubytovania a v deň nástupu jednoducho nenastúpia, alebo zavolajú, že neprídu, lebo pracovné povinnosti, deti ochoreli, nabúrali auto a mnoho iných variant prečo.

Ďalšou z príčin je nedodržiavanie termínu nástupu na pobyt. Ak si niekto rezervuje pobyt, napr. pobyt v Chalupe od 02.07. do 09.07. a na pobyt nastúpi neskôr, napr. 05.07., alebo chce odísť skôr, napr.08.07., požadujeme uhradenie sumy za celý pobyt, ktorý bol rezervovaný, teda od 02.07. do 09.07.

Po skúsenostiach vieme, že šanca obsadiť náhle vzniknuté voľné kapacity je veľmi malá. Prijatie rezervácie je pre Chalupu zaväzujúce, a preto na dohodnutý termín - rezerváciu, musíme mať ubytovaciu kapacitu. 

Rezervačnou zálohou sa chránime pred zavádzajúcimi rezerváciami a pred únikom financií, ktoré sú potrebné na všetky poplatky. 

Rezervácia pobytu prebehne po zaslaní e-mailu s údajmi o počte osôb a termíne pobytu. Pokiaľ termín, ktorý požadujete, ešte nie je rezervovaný, odpovieme Vám e-mailom. Ak sa rozhodnete, že máte záujem rezervovať pobyt v našej chalupe, pošleme Vám údaje pre zaplatenie rezervačnej zálohy (vkladom alebo prevodom) vo výške 50% z ceny pobytu. Presunutie rezervovaného termínu na iný termín nie je možné, pretože rezervácie sa nedajú presúvať (dovolenky, pracovné voľno, pracovné cesty).

 Takto vznikne zmluvný vzťah medzi zákazníkom a Chalupou. Dnes ho používajú všetky ubytovacie zariadenia. 

Dôrazne upozorňujeme, že v prípade nenastúpenia na pobyt alebo zrušenia rezervácie rezervačná záloha prepadáva v prospech Chalupy v plnej výške, čiže nebude vrátená za žiadnych okolností. Tak isto pri nižšom počte osôb,  požadujeme platbu ako bolo dohodnuté v rezervácii.

Za pochopenie Vám ďakujeme a tešíme sa na Vašu návštevu.